amazon gift voucher coupon

coupons for flipkart

voonik coupon code

myntra coupon codes

globalnin.com

coupons, promo code

PIP Sanitaarpuhastusvahend 1L

15.20

Universaalne puhastus- ja pesuvahend on efektiivne ja kontsentreeritud vahend, mis on valmistatud biolagunevate probiootiliste bakterite baasil. Vahendit kasutatakse erinevate niiskuskindlate pindade puhastamiseks(vannid, valamud, plaadid, dušid, WC jm niisked ruumid). PIP sanitaarpuhastusvahend tungib sügavale mustusesse ja kõrvaldab ebameeldivad lõhnad. Asendamatu võitluses hallitusega – alandades niiskustaset niiskes ruumis, pidurdab hallituse teket ja leviku riski ning seeneeoste arvukust sissehingatavas õhus. Pärsib edukalt küüneseene levikut. Taastab loomuliku mikrofloora, surudes välja patogeensed bakterid, tänu millele vähendab haigestumise riski. Pärast puhastamist säilib bakterite kasulik mõju mustuse, ebameeldivate lõhnade ning hallituse vastu vähemalt 72 tundi.

Toote omadused:

  • Laitmatu igapäevane puhtus (mikroskoopilise tasemeni 3D puhastus).
  • Ebameeldivate lõhnade kadumine (tõrjutakse ebameeldivad lõhnad ja välditakse nende tekkimist).
  • Luuakse tervist toetava mikroflooraga elukeskkond.
  • Pärsib edukalt küüneseene levikut.
  • Väheneb risk haigestuda – kuna ülalmainitud faktorid on vajalikud ka haigustekitajatele, ent nad on suurusjärgu võrra aeglasemad toituma asujad, väheneb loodusliku konkurentsi teel oluliselt ka paljude haigustekitajate arvukus. Kuna kasulik bakter ei ründa kahjulikku, ei kujune haigustekitajatel välja resistentsust kasulike bakterite suhtes nagu desinfitseerijate vastu. Samas säilib inimese immuunsüsteemi võime haigustekitajaid ära tunda ja kindlustada nende suhtes kaitsevõime.
  • PIP puhastustoodete kasutamine võimaldab kuni 3-päevast vahet iga puhastamiskorra vahel, mis on palju pikem kui ühegi teise puhastustoote kasutamise puhul!
  • PIP tooted on väga ökonoomsed, sest nad ei lõpeta “töötamist” hetkest, mil puhastatav pind on kuivanud, nagu see on teiste toodete puhul, vaid nende mõju jätkub vähemalt kolm järgnevat päeva. Töödeldud pind puhastub pidevalt ning kaitseb samas määrdumise ja ebameeldivate lõhnade eest.
  • Ohutu inimestele, loomadele ja keskkonnale.