Hooli oma lähedaste tervisest. Kingi neile probiootilised puhastusvahendid.

Jõuludeni polegi enam kes teab kui palju aega. Ees on ootamas jõulud ja aastavahetus – kaks suurt pidu, mida suurem osa inimesi ootab terve aasta. Ning seetõttu püütakse jõulukinkide teemale läheneda südamega ning vastutustundega, sest nii saab näidata, kui palju hoolime ja armastame oma kalleimaid inimesi ja sõpru.

Jõulukingi valik on tegelikult väga tähtis, kuna mitte alati ei ütle iga sõna niipalju, kui seda võib teha õigesti valitud jõulukink. Ühegi kingi tegemine pole just kerge. Kas oled jõulukingituste valimisega kimpus? Mida siis valida? Millist jõulukinki osta või teha?

Kui sa tõeliselt hoolid oma lähedastest, siis on üks tervisest pakatav Chrisal-Nordi kingipakk just see õige valik. Sest pole ju tähtsamat, kui see, et sinu lähedased oleksid kaitstud ja terved.

Probisana on selline tootesari, kus kõikides toodetes on põhikoostiseaineks kasulikud ja ohutuid probiootilised bakterid. Ning kõik tooted on 100% biolagunevad, mittetoksilised, mittesüttivad ja ohutud täiskasvanutele, lastele ning lemmikloomadele.</p>

Chrisal-Nord on kokku pannud suurepärase kingipakk, mis sisaldab järgmisi puhastustooteid:
http://www.probiootiline.ee/toode/probisana-universal-cleaner-1l/
http://www.probiootiline.ee/toode/pip-hand-soap-15000ml/
http://www.probiootiline.ee/toode/pip-kategeel-150ml/
http://www.probiootiline.ee/toode/pip-dish-soap-750ml/
http://www.probiootiline.ee/toode/pip-kreem-naistele-100ml/

KINGIPAKI MAKSUMUS ON 55 €. Tellimiseks klõpsa allolevale nupule.

Vaata infot ka siit:
http://koduhaldjas.blogspot.com.ee/2017/12/kingipakk-neile-kes-hoolivad-vaga-oma

TELLI KINGIPAKK